Ankara ev taşıma izni almak için tam kapanmada sokağa çıkma yasağında ev taşıyan Ankara nakliye şirketi ile taşının. Aynı gün içerisinde Ankara ev taşıma izni ile yeni evinize güvenle taşınmanızı sağlayalım. Pandemi sürecinde Ankara’da ev taşıyan nakliye şirketimiz korona virüse karşın bütün Korona Virüs tedbirleri almaktadır.

Ankara ev taşıma izni Tam kapanmada Ankara nakliyat ev taşıma izni almak
Ankara ev taşıma izni Tam kapanmada Ankara nakliyat ev taşıma izni almak

Ankara Ev Taşıma İzni Nasıl Alınır?

Ankara ev taşıma izni almak için Vatandaşların tam kapanma süreçlerinde ankara ev taşıma izni almaları gerekir. Ev taşıma izni dediğimiz HES Kodu ve Seyahat izin belgesidir. Ayrıca sokağa çıkma yasaklarını delmemek için çalışma izin belgesinin bulunması da işlemleri kolaylaştırır. Çalışmayanlar için ise Seyahat izin belgesi almak yeterli olacaktır. Zaman zaman farklı kısıtlamalar ile taşınmaya izin veriliyor. Ankara’ya taşınacaklar ve Ankara’dan taşınacaklar için güncel taşınma izni konusunda bizden ücretsiz teklif almalarını tavsiye ederiz. Ankara ev taşıma izni alarak taşınmak çok kolay.

Ankara Taşınma İzni Alarak Taşının

Ankara’da taşınma izni alarak güvenle taşının. Stressiz sorunsuz ceza almadan taşınmanız için sizlere gerekli izin belgesinin nasıl alınması konusunda ücretsiz danışmanlık sunacağız. Yasaklarda ev taşıma izni arak kolayca evinizi taşıyacaksınız. Sokağa çıkma yasağında çalışma izni olan Ankara nakliyat şirketi Türkiyem Evden Eve Nakliyat ile kolayca taşının. Yasaklarda taşınma izni muafiyeti olan Ankara nakliye firması ile dilediğiniz zaman istediğiniz yere eşyalarınızı taşır.

Ankara E Devlet Taşınma İzni Almak

Ankara E Devlet taşınma izni almak için sırasıyla aşağıdaki adımları uygulayınız. Şehir içi ev taşıma izni ve şehirler arası nakliyat izni almak için seyahat izin belgesine sahip olmalısınız. Şehirler arası taşınma izni seyahat iznine tabidir. Ankara nakliye şirketi olarak Ankara şehiriçi nakliyat , Ankara şehirler arası nakliyat ve Ankara ofis taşımacılığı servisi sunuyoruz. Çalışanlar ve nakliyeciler kendi kurumlarından alacakları üst yazı Resmi belge aracılığı ile çalıştıklarını beyan edebilirler. Ayrıca E devlet uygulaması üzerinden de Çalışma Muafiyet İzin belgesi alarak yasaklarda dışarı çıkmanıza izin verilir.

  • E Devlet uygulamasını açın
  • İçişleri bakanlığı E Başvuru ekranını açın
  • E başvuru kısımda seyahat izin belgesi veya çalışma muafiyet belgesi alınız.
  • Alacağınız belgenin yanında HES kodu da almanızda yarar var.

Taşınmada HES Kodu Nasıl Alınır?

HES kodu cep telefonundan kısa mesaj ile alınabilir. Kısa mesaj ile HES kodu almak için şu adımları uygulayın. HES yazıp boşluk bırakılarak, T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) 100 yazılıyor ve 2023’e SMS olarak gönderiliyor. Ardından tarafınıza HES kodu kısa mesaj olarak hemen geliyor. Giriş çıkışın yasaklı veya kontrollü olduğu AVM, Mağaza, Ofis gibi yerlere ve Devlet kurumu Kamu binalarına HES kodu ile kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.

NOT: HES Kodu tam kapanmada ve Sokağa çıkma yasağında ev taşıma izni değildir. Sadece bazı izinli olanlar için bazı kurumlara giriş çıkış serbestliği verir. Yasaklarda ev taşımak için izin belgesi almanız gerekir.

Ankara’da Tam Kapanmada Ev Taşıma İzni

Ankara’da tam kapanmada ev taşıma izni alan nakliye şirketimiz sizler için bütün aşamaların yönlendirmesini ve işlemlerin yapılmasını sağlar. Bütün süreçleri ücretsiz bir şekilde yönlendiren Türkiyem Nakliye şirketi taşınmanız için uygun fiyat avantajları da sunar. Bu kapsamda Ankara nakliyat fiyatları indirimli olarak sunulur. Pandemi tedbirleri alarak güvenle taşınmanız için Maske, Siperlik, Eldiven ve dezenfektan gibi tedbirleri uyguluyoruz.

Ankara Pandemi Sürecinde Ev Taşıma İzni Almak

Türkiyem Ankara evden eve nakliyat şirketi Ankara’da pandemi sürecinde ev taşıyan nakliye firmaları arasında lider konumda yer almaktadır. Pandemi sürecinde temiz hijyenik bir şekilde taşınmanız için her türlü tedbiri almaktayız. Ankara sokağa çıkma yasağında ev taşıma işlemleri başarılı bir şekilde yapılmaktadır. En iyi fırsatlarla en güvenli şekilde eşyalarınızın yeni adresinize taşınmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda ücretsiz online ekspertiz hizmeti de sunuyoruz. E Devlet taşınma izni almanız için gerekli yönlendirme eşmelerini de yapmaktayız.

Ankara’da Tam Kapanmada Ev Taşıyan Nakliye Şirketi

Ankara’da tam kapanma sürecinde ev taşıyan nakliye şirketi olarak gerekli resmi kurum ve kuruluşlardan gerekli izne sahiptir. Tam kapanmada ev taşıyan Ankara nakliye şirketi olarak sizlerin de eşyalarınızı aynı gün içerisinde taşımaya başlıyoruz. Kısıtlamalardan muaf olan Ankara nakliye firması arayan vatandaşlarmış için hizmet sunmaktayız.

Etiketler:

En İyi Ankara Ev Taşıma İzni Şirketi

En uygun Ankara Ev Taşıma İzni fiyatları için teklif oluşturun.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.