Ev taşırken nereden başlamalı? Pratik bilgiler ipuçları ve tüyolar burada. Ev taşımaya nereden başlamalı diyenler buraya. Yeni eve taşınma hazırlığı listesi hazırlayın ve taşınma planına uyun. Eksikleri hemen göreceksiniz.

Ev Taşırken Nereden Başlamalı

Ev taşırken nereden başlamalı? Bu sorunun cevabı, mutfak olacaktır. Bunun en önemli sebebi, mutfak eşyalarının farklı sınıflarda olması ve kırılacak çok fazla malzemenin bulunmasıdır. Mutfak eşyaları arasında kırılacak olan, tabaklar ve bardaklardır. Altı köpüklü naylonlarla beslenmiş olan kolilerin içerisine gazete ya da kalın kağıtlara sarılmış olarak tabakların yerleştirilmesi önerilir.

Ev taşırken nereden başlanmalı taşınırken nereden başlanmalıdır
Ev taşırken nereden başlanmalı taşınırken nereden başlanmalıdır

Bu sayede hassas olan eşyaların kırılması önlenmiş olur. Taşınmalarda gidilecek mesafeye bağlı olarak koruyucu malzeme kullanımı da artış gösterir. Buzdolapları ve bulaşık makinelerinin de önceden de monte edilmesi gerekir. Firmamız buzdolaplarının taşınmalardan yaklaşık on iki saat önce sökülmesini önermektedir. Bulaşık makinelerinin de su giriş musluklarından hortumlarının özenle çıkarılması gerekir. Bu türlü işleri firma elamanlarımız özenle yapar.

Ev Taşımaya Nereden Başlanmalı?

Ev taşırken nereden başlamalı? Ev taşırken öncelik mutfak, ardından da yatak odaları gelir. Yatak odalarında eşyaların kolilere diziliminde paketlerin üzerine bilgilendirici yönlendirmeler yapılması önerilir. Bu sayede eşyaların yerleştirilmesi son derece rahat ve kısa olacaktır. Firmamız ev eşyalarını dikkatli şekilde paketleyen ve kurumsal hizmet sunan nakliyat firmalarının başında yer alır.

  1. Taşınacak mükemmel yeni evi bulun.
  2. Taşınacak eşyaları sıralayın.
  3. Taşınma listesi yapın.
  4. Gereksiz liste maddelerini çıkarın.
  5. Taşınma takvimi yapın.
  6. Taşınma bütçesi ayırın.
  7. Taşınma günü tarihini belirleyin.
  8. Nakliye firması seçin.
  9. Fatura ve abonelik işlemlerini bitirin.
  10. Yeni adresinizi dostlarınızı bildirin.

Eşya nakliyatında sigortalı taşımacılık ile her eşyayı usulüne uygun şekilde ve güvenle naklederiz. Eşyaların güncel değerinde sigortalanması için ücretsiz eksper hizmetimiz bulunur. Bu sayede eşyaların doğru bedellerle sigortaya konu olması sağlanır. Taşınma öncesinde önlem alan işletmemiz, hasarsız ve güvenli nakliyat hizmeti sunar.

Sigortalı Asansörlü Taşıma Hizmeti Alın

Ev taşırken nereden başlamalı? Ev taşınmaları, fazla olan eşyaların da ayıklanması için doğru zamanlardır. Bu sayede kullanılmayan eşyaların tasnif edilerek, gereksiz koli yapılması da önlenmiş olur. Zaman ve vakit israfına yol açan bu durumların önüne geçmek için taşınma öncesinde kullanılmayan eşyaların gözden geçirilmesi önerilir.

Bazı zor taşınma koşulları içinde yüksek katlı binalar ilk sırada yer alır. Böyle yerlerden en kısa sürede ve emniyetli şekilde eşya nakliyesi için önerilen, asansörlü taşımacılık sistemleridir. Asansörlü nakliye aracı ile yüksek katlardan en hızlı şekilde eşya çıkarılması söz konusu olacaktır. Firmamız, son sistem teknolojileri ile rahat ve huzurlu taşınma süreci sunar.

TREND HİZMETLERİMİZ

Ev Taşınma Hazırlığı Nasıl Yapılır?

Ev taşırken nereden başlamalı? Ankara evden eve nakliyat firmamız, ev eşyalarının dikkatli şekilde taşınması için günler öncesinden bazı hazırlıklara başlar. Bu hazırlıkların başında gelen, yapılacak ev ziyaretleridir. Ev ziyaretleri ile eşya miktarı ve muhteviyatı hakkında bilgi edinilir. Bu sayede eşyalara uygun sayıda koli temin edilir. Firmamız geniş kapasiteli kamyonları ile güvenli şekilde eşya taşımacılığı yapar.

Bazı eşyaların nakliyat kamyonuna sabitlenmesi gerekir. Bu sayede eşyaların araç içerisinde ileri geri hareket edip, hasar alması önlenmiş olur. Elemanlarımız işinin ehli olup, tecrübeli kişilerdir. Beyaz eşyalar, mobilyalar ile tekstil ürünleri farklı şekillerde taşınmak zorundadır. Firmamız her türlü ev eşyasını hasarsız şekilde doğru taşıma yöntemleri ile nakleden işletmelerdendir.

Mobilyaların Taşınması

Ev taşırken nereden başlamalı? Mobilyaların taşınması da son derece dikkat ve bilgi gerektirir. Büyük hacimli dolapların kapılardan çıkması bir hayli zordur. Bu dolapların de monte edilmesi ve ardından da monte işleminin yapılması gerekir. Marangozluk gerektiren bu işleri elemanlarımız kısa sürede ve rahatlıkla yapar. Avizelerin sökülmesi için de elektrikçi çağırmaya gerek duyulmaz.

Firmamız, avize sökülmesi ve taşınma sonrasında da takılmasında yardımcı olur. Bu gibi de monte ve monte işleri için ek ücret talep edilmez. Şehir içi taşımacılıkta olduğu gibi şehirlerarası taşımacılıkta da kurumsal hizmetimiz bulunur. Villa ve ofis taşımacılığı ile parça eşya taşımacılığı için de nakliyat firmamızdan güvenle hizmet alınması söz konusudur.


Konu Hakkında Merak Edilenler

Ev taşırken nerden başlamalıyım?

Ev taşınırken yeni evin temizliği ile başlanmalıdır. Yeni ev mobilya ve tadilatlarının bitirilip taşınmaya ve yerleşmeye hazır olması gerekir. Ardından taşıma işlemine başlayın.

Ev Taşırken Nereden Başlamalı?

Ev taşırken özel ve hassas eşyalarınızı kendiniz önden taşıyın. Geri kalan baka ve büyük eşyaları Ankara nakliye şirketi ekiplerimiz A’dan Z’ye taşıyacaktır.

Ev Taşımaya Nereden Başlamalı?

Ev taşınmaya taşınacak eşyaları toplama ile başlatın. Eşyaları paketleyip kolileyin. Önce mutfaktan başlayın tabak çanak karışıklığı olmasın. Kolay taşınma için kıyafetleri çuvalla doldurun.

Taşınma Hazırlığı Nasıl Yapılır?

Taşınma hazırlığı nasıl yapılır? Haftalar öncesinden hazırlık yapın. Liste hazırlayın. Yeni eve götürülmeyecek eski eşyalardan kurtulun. Kolileri etiketleyip ayırın. Özel eşyaları kendiniz taşıyın.

Etiketler:

En İyi Ev Taşırken Nereden Başlamalı Şirketi

En uygun Ev Taşırken Nereden Başlamalı fiyatları için teklif oluşturun.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.