Sokağa çıkma yasağında ev taşıma izni Ankara ve Türkiye geneli Sokağa çıkma yasağı ev taşıma Sokağa çıkma yasağı nakliye izni almak gerekir. Pandemi sürecinde yasaklarda ev taşımak için belli koşullar çerçevesinde izinlerin alınması gerekir. Ankara’da sokağa çıkma yasağında ev taşıma izni almak için E devlet uygulaması üzerinden izin başvurularının yapılması gerekir. Konuyu aşağıda ayrıntılı bir şekilde inceleyeceğiz.

Ankara Sokağa çıkma yasağı ev taşıma Sokağa çıkma yasağında ev taşıma izni almak
Ankara Sokağa çıkma yasağı ev taşıma Sokağa çıkma yasağında ev taşıma izni almak

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İşlemleri

Sokağa çıkma yasağında ev taşıma işlemleri Ankara ve Türkiye geneli daha çok 30 büyük şehirde uygulanan seyahat kısıtlamaları gerçekleşmektedir. Zaman zaman gerçekleşen bu sokağa çıkma yasaklarının yapıldığı dönemlerde çalışan nakliyecilere özel izin verilmektedir. Bunun yanı sıra evini taşıyacak vatandaşlar için de izin uygulaması başlatılmıştır. Aşağıdaki adımları uygulamanız halinde sizler de ev Sokağa çıkma yasağı ev taşıma işlemlerini yapabilirsiniz.

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni

Sokağa çıkma yasağında ev taşıma izni almak oldukça basittir. Resmi kanallar artık internet ortamına taşınmış olup bir kaç dakikada başvuru belgesi oluşturmak mümkündür. Pandemi sürecinde zaman zaman salgın hastalığın önlenmesi maksadı ile yayınlanan kısıtlamalara harfiyen uymak gerekir. Bizim ve sevdiklerimizin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu süreçte kimi nedenlerce ev taşıma gereksinimleri doğmaktadır. Türkiyem Nakliyat şirketimiz bu noktada sizlere uygun taşımacılık hizmetleri sunacaktır. Yazısı sözleşmeli nakliye hizmetleri ile güvenle taşınacaksınız. Üstelik piyasa fiyatlarının da altında ekonomik olarak taşınmış olacaksınız.

Ankara’da Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşımak

Ankara’da sokağa çıkma yasağında ev taşımak için tek yapmanız gereken Türkiyem Evden Eve Nakliyat web sitemiz üzerinden bizlere ulaşmak ve fiyat teklifi istemek. Sizlere ek ücret ve maliyetler çıkarmadan her şey dahil evden eve nakliye hizmeti sunacağız. Ekonomik uygun ücretlerle ev taşıma hizmeti alacaksınız. Gerek şehir içi taşımacılık ve gerekse Şehirler arası nakliyat izin işlemlerinde sizlere yol gösterici bilgiler sunacağız. Ankara evden eve nakliyat şirketi olarak eşyalarınızın güven içerisinde zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Aynı şekilde hasar almadan özel olarak paketleme yapılıp gidilecek yerde de kurulum işlemlerini büyük bir itina ile gerçekleştiriyoruz.

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni Nasıl Alınır?

  • E Devlet uygulaması üzerinden İçişleri Bakanlığı diye aram yapın.
  • İçişleri Bakanlığı seçeneği işaretleyip uygulama üzerinden açın.
  • Ardından Yeni Başvuru butonuna tıklayın.
  • Başvuru Türü: SEYAHAT İZİN İŞLEMLERİ
  • Belge Türü: 65 YAŞ ALTI VATANDAŞLARIMIZA ÖZEL ARAÇ SEYAHAT İZİN BELGESİ VERİLMESİ

E-devlet uygulaması İçişleri Bakanlığı seyahat izin işlemleri
E-devlet uygulaması İçişleri Bakanlığı seyahat izin işlemleri

Sokağa Çıkma Yasağında Nasıl İzin Alınması Gerekir?

E Devlet web sitesi üzerinden veya uygulaması üzerinden İçişleri Bakanlığı web üzerinden Yeni başvuru oluşturup. Aşağıdaki ekranda yer aldığı üzere adımları uygulamanız halinde Ankara Valiliğine ve bağlı bulunduğunuz ilin valilik/ kaymakamlığına başvuruda bulunmuş olacaksınız. Başvuru esnasında ek bilgiler de istenecektir. Tüm bilgilerin eksiksiz bir şekilde ve doğru girildiğinden emin olmalısınız. Başvurudan sonra başvurunuzun onaylanması durumunda ekran üzerinden İzin belgenizi alabileceksiniz.

Sokağa çıkma yasağında ev taşıma izin belgesi almak
Sokağa çıkma yasağında ev taşıma izin belgesi almak

Başvuru ekranında Ad Soyad, Aile bireyleri bilgileri veya nakliye firması bilgileri de istenebilir. Tüm bilgileri edinerek başvuruda bulununuz. Başvuru belgenizi aldıktan sonra Nakliyat Teklif Formunu doldurup bize gönderin en kısa sürede eşyalarınızı taşıyalım.

Nakliyat Fiyat Hesapla


Sokağa Çıkma Yasağı Ev Taşıma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sokağa çıkma yasağında ev taşınabilir mi?

Sokağa çıkma yasağında ev taşınabilir bu mümkündür. Fakat bu durum özel bazı şartlara bağlanmış olup E Devlet üzerinden gerekli durum bildirimi ile birlikte izin belgesi alınması gereklidir.

Ev Taşımak İçin Sokağa çıkma yasağı nasıl izin alınır?

Ev taşımak için sokağa çıkma yasağı izni almanız gerekir. Yazımız içeriğinde adım adım bunun nasıl yapılacağınız anlattık. Söz konusu bilgiler ışığında gerekli prosedürleri uygulayarak izin belgenizi alabilirsiniz.

Yasaklarda Ev Taşımak Yasak mı?

Yasaklarda ev taşımak yasak değil. Sadece kontrollü ve gerekli izin işlemleri ile izne bağlanmıştır. Bağlı bulunduğunuz Valilik ve Kaymakamlık aracılığı ile izin işlemlerini yapabilirsiniz.

Şehirler arası nakliye yasaklandı mı?

Şehirler arası nakliye yasaklanmadı. Türkiyem Nakliyat şehirler arası taşımacılık işlemlerinde yetkili ve izin almış nakliye şirketidir. Sizlerin de gerekli izin işlemlerini alması durumunda eşyalarınızı dilediğiniz zaman taşıyabiliriz.

Kısıtlamalarda Kamyonlara Yasak var mi?

Kısıtlamalarda kamyonlara yasak uygulanmıyor. Yeter ki izin belgesi olsun. Önceden gerekli belgeleri sunarak ve gerek HES kodu gerekse izin belgeleri ile birlikte çalışanlar için her hangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Etiketler:

En İyi Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma Şirketi

En uygun Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma fiyatları için teklif oluşturun.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.