Demetevler evden eve nakliyat Ankara Demetevler nakliyat firması ucuz fiyatlarla sigortalı şehir içi nakliye asansörlü ev taşıma, parça eşya nakliye hizmeti sunar. En iyi demetevler evden eve nakliye şirketi olarak her şey dahil nakliye ücretleri ile anahtar teslim taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.

Demetevler Evden Eve Nakliyat Firması

Demetevler evden eve nakliyat firması olarak Ankara yenimahalle nakliye bölgesinde evinizi taşımak istediğinizde firmamız bu konuda size her türlü kolaylığı sağlayacaktır. Ev taşıma süreci insanlar için sıkıntılı bir süreç olarak düşünülür. Toplanacak, taşınacak, yerleştirilecek gibi konularla sürekli düşünür durursunuz. Ancak profesyonel bir ekip ile sizin yerinize biz tüm bu işleri halledeceğiz ve tüm bu düşüncelerinizden arındıracağız.

Demetevler evden eve nakliyat Ankara demetevler nakliyat ev taşıma firması
Demetevler evden eve nakliyat Ankara demetevler nakliyat ev taşıma firması

Demetevler evden eve nakliyat hizmetini verirken en büyük hedefimiz iş bitiminde gülen yüzler ve memnun müşteri portföyüne bir yenisini daha eklemektir. Yılların tecrübesi ile yapmakta olduğumuz nakliyat işlerinde en ince ayrıntısına kadar tüm işleri titizlik ve birinci sınıf işçilik ile yapmaktayız. Her türlü donanım ve teknik alt yapıya sahip kadromuzla ekstra bir kategori işçiliğine ihtiyaç duymadan taşıma dışında tüm montaj ve tesisat işleri de tarafımızca çözüme ulaştırılmaktadır.

En İyi Demetevler Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliye çözümlerimiz içerisinde anahtar teslim olarak çalışma yapmaktayız. Firmamızda mobilya ustaları, su ve elektrik tesisatı teknikerleri, taşıma hizmetlileri gibi birçok farklı alanlara hizmet edecek personel bulunmaktadır. Demetevler evden eve nakliyat hizmeti için bize telefon açtığınızda öncelikle keşif hizmeti vermekteyiz.

Mevcut bulunduğunuz ev kaç oda, kaçıncı kat ve hangi muhitte ise bunlarla ilgili ayrıntılı bilgileri öncelikle sizden alıyoruz. Daha sonra taşıma yapılacak yer kaçıncı kata gidecek, kaç odalı bir ev ve hangi konumda yer alıyor. Bunun nedeni ise eviniz 1+1 olsun ya da 4+1 olsun fark etmeksizin ona göre araç gönderilir lakin bazı odalarda standardın dışında eşya olabiliyor. Bu tip durumlarda araca sığmama şansı olmasın diye tedbirli davranmaya çalışıyoruz.

Kurumsal Demetevler Evden Eve Nakliye Şirketi

Şirketimiz taşınılacak gün ile ilgili olarak size verilen randevu saatinde belirtilen oda sayısına göre gönderilecek olan araç ve ekibi taşınacağınız konuma gönderecektir. Bütün eşyalarınız düzenli bir şekilde kalın pat patlar ile sarmalanacak ve bağlanacaktır. Daha sonra büyüklük ve yerleşim sırasına göre araca taşınacaktır.

✅ Sigortalı Sözleşmeli:Garantili Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma
✅ Firma Vergi Levhası:Onaylı Kurumsal

Sökülmesi gereken mobilya ve beyaz eşyalar ile ilgili söküm işlemleri yapılacak ve eşyalara zarar gelmeden yeni yerine doğru yola çıkacaktır. Kırılacak olan eşyalara ekstra titizlik gösterilecektir. Daha sonra yeni gidilen konumda aynı ilk hali gibi tüm ürünler monte edilecek ve belirttiğiniz yerlere eşyalarınız yerleştirilecektir.

Demetevler Asansörlü Nakliyat

Son yıllarda özellikle site ve yüksek katlı evlerde iş gücünü azaltmak ve zamandan kazanmak için asansörlü taşıma sistemi kullanılmaktadır. Demetevler evden eve nakliyat olarak firmamızdan da bu konuda destek alabilirsiniz. Bulunduğunuz binada şayet taşıma işlerinde Ankara asansörlü nakliyat aracı ihtiyacı duyuluyorsa kullanılması gerekir. Bu konuda zamandan kazanmak ve eşyaların taşıma esnasında ekstra güvenliğini sağlamak istediğinizde Demetevler asansörlü nakliye hizmeti verilmektedir.

Demetevler asansörlü nakliyat Ankara demetevler asansörlü evden eve nakliyat firması
Demetevler asansörlü nakliyat Ankara demetevler asansörlü evden eve nakliyat firması

Demetevler Sigortalı Nakliyat

Eşyalarınız nakliye esnasından herhangi bir olumsuzluğa karşı yenimahalle evden eve nakliyat firmamız tarafından sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Özellikle evinizde çok değerli bir eşya bulunması durumunda bunu mutlaka bizimle paylaşmanız önemlidir. Onun dışında tabiî ki bütün eşyalarınız hem sizin hem de bizim için hem maddi hem de manevi olarak değerlidir. Bu kapsamda sigortalı nakliyat sözleşmesi ile teminat altına alınır.

Demetevler sigortalı nakliyat Ankara demetevler sigortalı evden eve nakliyat firması
Demetevler sigortalı nakliyat Ankara demetevler sigortalı evden eve nakliyat firması

Profesyonel Demetevler Nakliyat Hizmetleri

Taşıma esnasından hiçbir zarara uğratmadan yeni yerine götürmek ve sağlam bir şekilde bulduğumuz gibi bırakmak bizim işimiz. Ancak insan gücü ile oluşabilecek olan talihsizlik durumunda sıkıntı yaşamamak adına tüm eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır.

Demetevler Şehir İçi Nakliyat

Taşımacılık sektöründe bulunduğunuz konumdan şehir içindeki her bölgeye şehir içi nakliyat hizmet vermekteyiz. Sadece Demetevler bölgesinde değil şehrin kalan diğer tüm ilçelerine de hizmet veren ekibimiz bulunmaktadır. Aşağıda Ankara yeni mahalle nakliye bölgelerimiz sıralanmıştır.

A.O.Çiftliği(Aoç), Akın, Batıkent nakliyat, Çayyolu nakliyat , Ümitköy nakliyat , Çiğdemtepe, Demetevler nakliyat , İstasyon , İvedikorganizesanayi , Karşıyaka , Yenimahalle nakliyat , Ostim , Sanayi , Şentepe nakliyat ve Yenimahalle Merkez semtlerinde şehir içi ve şehirler arası taşımacılık çözümleri geçiştiriyoruz.

Demetevler Şehirler Arası Nakliyat

Şehirden taşınmaya karar verdiğinizde aynı muhite değil de başka bir şehre göç etmek istediğinizde yeni yaşam alanınıza istediğiniz eşyalarınız taşınacak ve alındığı gibi kurulumu yapılacaktır. Sadece ev taşıması değil, işyerleri ya da kurumsal firmaların başka şehirlere gidecek olan parsiyel ya da tüm aracı dolduracak kapasitedeki nakliye işlemlerini yapmaktayız. Şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz Türkiye geneli sunulmaktadır.

Demetevler Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Demetevler evden eve nakliyat firması olarak Ankara demetevler parça eşya taşımacılığı da yapmaktayız. Mevcut konumunuzdan tüm eşyalarınız değil de birkaç parça eşyanız farklı bir yere taşınacak ise bu hizmette firmamız tarafından verilmektedir.

 • Televizyon TV
 • Buzdolabı
 • Derin Dondurucu
 • Ankastre Fırın + Ocak
 • Fırın
 • Çamaşır Makinesi
 • Bulaşık Makinesi
 • Klima
 • 1+1 Ev Eşyaları
 • 2+1 Ev Eşyaları
 • 3+1 Ev Eşyaları
 • 4+1 Ev Eşyaları
 • Villa Eşyası
 • Yazlık Ev Eşyası
 • Kışlık Ev Eşyası
 • Özel Eşya Taşıma
 • Yataklar
 • Baza
 • Şifonyer
 • Komidin
 • Dolaplar
 • Vitrin – Büfe
 • Köşe Takımları
 • Koltuk Takımları

Demetevler Ofis Taşıma Hizmeti

Sadece ev taşıma işlemlerinde değil Ankara ofis taşıma işlemlerinde firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Ofisler çalışma alanları olduğu için normal taşımalardan çok daha hızlı hareket edilmesi ve iş yaşantısına bir an önce döndürülmesi açısından daha çok önem taşımaktadır. Hafta içi ya da hafta sonu hangi gün isterseniz aynı ev mantığı ile tüm ofis taşıma işlerinizde itina ile yapılmaktadır.

Demetevler Eşya Depolama Hizmeti

Geçici bir süre için eşyalarınızı depoda tutmak ve daha sonra nakliyesini yaptırmak istediğinizde Ankara depolama firmamızın eşya depolarında malzemelerinizin depolamasını güvenle yapabilirsiniz. Adınıza ayrılmış bölümlerde ve özel paketleme ile üzerinden isminizin bulunduğu etiket sistemi ile listelenen eşyalarınızı istediğiniz zaman depomuzdan geri iade alabilirsiniz.

Uygun Demetevler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Demetevler evden eve nakliyat fiyatları piyasada rekabet edilebilecek düzeyde olup işçilik, gidilecek km ve taşınacak eşyanın içeriğine göre farklılık göstermektedir. Ancak size an iyi fiyatı sunacağımızdan emin olarak bizi arayabilir ve evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Demetevler Nakliyat FiyatlarıDemetevler Ev Taşıma ÜcretleriDemetevler Asansörlü Nakliye Fiyatları
Demetevler Parça Eşya Taşıma Fiyatı1.000 – 1.200 ₺1.500 ₺
Demetevler 1+1 Ev Taşıma Fiyatı1.800 – 2.500 ₺2.900 ₺
Demetevler 2+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 3.000 ₺3.500 ₺
Demetevler 3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 3.250 ₺3.750 ₺
Demetevler 4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.000 – 4.000 ₺4.800 ₺
Demetevler Ofis Taşıma Fiyatı4.500 ₺TEKLİF AL
Demetevler Evden Eve Nakliyat Ücretleri Listesi

İndirimli Demetevler Evden Eve Nakliyat Ücretleri Listesi

İndirimli Demetevler nakliye ücretleri taşımasını yapacağımız evin oda sayısı, evin büyüklüğüne bağlı eşya miktarı belirliyor. Eşya az ise daha az kişi ile daha kısa sürede taşıma tamamlanır. Eşya fazla ise daha fazla kişi ile daha uzun sürede ve büyük nakliyat kamyonları ile taşıma gerçekleştir. Bunlar da her biri ayrı maliyetler olduğundan ücretlendirmeyi etkiler. Bu bakımdan ücretsiz eksper hizmeti ile eşyaları yerinde görmemiz için lütfen nakliye fiyat teklifi isteyiniz.


Demetevler Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Demetevler evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Ankara Demetevler evden eve nakliyat fiyat tarifesi taşınacak ev eşya hacmine göre belirlenir. Ev taşıma ücretleri 1500 tl de başlar. Eşyaları görüp net teklif sunuyoruz.

En Yakın Demetevler nakliyat firmaları

Demetevler civarında en yakın nakliyat firmaları arayanlar için kurumsal profesyonel nakliye ekibimiz ile 7/24 güvenli taşımacılık hizmetleri için özel çaba sarf ediyoruz.

Demetevler nakliyat hizmetleri sigortalı mıdır?

Bütün taşımacılık hizmetlerimiz sigorta sözleşmeli şekilde gerçekleştirilir. Nakliyat sigortası ile taşınma esnasında eşyalar olası kaza durumlarına karşın korunur.

Demetevler nakliyat iletişim telefon numarası

Kurumsal Demetevler nakliyat iletişim bilgileri: 7/24 Ücretsiz ulaşın ve fiyat teklifi alın.
Telefon: 0312 396 7005 – GSM: 0505 998 4905 – Whatsapp: 0505 998 4905
https://www.turkiyemnakliyat.com.tr/demetevler-evden-eve-nakliyat/
Etiketler:

En İyi Demetevler Evden Eve Nakliyat Şirketi

En uygun Demetevler Evden Eve Nakliyat fiyatları için teklif oluşturun.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir