Dikmen evden eve nakliyat Ankara Dikmen nakliyat firması sigorta garantili Şehir içi nakliyat, Şehirlerarası nakliye Asansörlü ev taşıma ofis taşıma hizmetleri sunar. Ankara Dikmen’in en güvenli, en eski ve en köklü nakliye şirketi ile güvenle taşının.

Dikmen evden eve nakliyat Ankara dikmen nakliyat ev taşıma ofis taşıma firması
Dikmen evden eve nakliyat Ankara dikmen nakliyat ev taşıma ofis taşıma firması

Dikmen Evden Eve Nakliyat Firması

Genellikle önceliğimiz olan evden eve nakliyat sektöründe etkin çalışma prensiplerini daha kaliteli hale getirmeyi hedeflemekteyiz. Bununla birlikte müşterilerimize verimli bir eşya transfer işlemi gerçekleştirebilmek için bu konuda kaliteyi artırmayı, güvenliği yeterli seviyede oluşturmayı, emniyeti eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Özellikle kendi uzmanlık alanımızı daha memnuniyet verici hale getirebilmek için eşya transferinde sigortalama işlemlerine ağırlık vermekteyiz. Böylelikle müşterilerimizin gönül rahatlığı ile eşyalarını Dikmen evden eve nakliyat firmamıza teslim etmesi nakliye işlemlerinde daha kolay ve güven veren çalışmaların ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Dikmen Evden Eve Nakliyat Şirketi

Hizmet kalitesi bakımından Dikmen evden eve nakliyat firması her zaman aynı paralelde çalıştığı firmaları örnek olabilecek çalışmalar yapmaktadır. Sürekli gelişmeye yönelik profesyonel eşya nakliyatı yaptığımız için üst düzey emniyet oluşumuna destek sağlıyoruz. Özellikle müşterilerimiz ile kurmuş olduğumuz iletişim hem duygusal, hem de maddi destek ve memnuniyet oluşturma aşamasında firmamız bünyesinde profesyonellik seviyemizi her zaman arttırmıştır.

Kurumsal Dikmen Evden Eve Taşımacılık

Dikmen nakliye fiyatları arasında en güvenli taşımacılık hizmetleri sunan nakliye şirketiyiz. Ankara nın Eryaman evden eve nakliyat, Çankaya evden eve nakliyat ve Keçiören evden eve nakliyat ilçeleri başta olmak üzere bütün ilçelerimizde hizmetinizdeyiz. Türkiyem Nakliyat şirketi her geçen gün deneyimli personelleri ile birlikte vatandaşlarımızın taşınma ihtiyacını kısa sürede karşılamaktadır. Ankara dikmen evden eve nakliyat firması bütün eşyaları uygun fiyatlarla şehiriçi ve şehirleri arası nakliye araçları ile yeni adreslerine taşır. Dikmen’de ev ofis taşıma fiyat tekliflerini tarafımıza gönderiniz. Şirketimiz her aşamada yardımcı olacaktır. Firmamız Ankara dikmen nakliyat olarak iyi güvenli ve garantili şekilde hizmet sunmaktadır. Ankara dikmen nakliye firmaları arasında sigorta garantili taşımacılık hizmetleri sunan nadir firmayız. Kurumsal nakliye firmamız profesyonel kaliteli hizmet anlayışını müşteri odaklı geliştirerek devam etmektedir.

Dikmen Evden Eve Nakliye Hizmet Bölgeleri

Dikmen nakliye hizmetimiz bütün dikmen geneli olduğu gibi Ankara’nın bütün ilçelerinde ve tüm Türkiye geneli nakliye servisimiz mevcuttur. Haftanın her günü farklı şehirlerimize gidiş ve dönüş şehirler arası nakliye seferleri düzenliyoruz.

Dikmen evden eve nakliyat şirketi olarak Ankara’da şehir içi nakliye, şehiriçi taşımacılık, merkez nakliye hizmet bölgeleri aşağıda sunulmuştur.

Çankaya , Keçiören , Etimesgut , Yenimahalle , Batıkent , Sincan , Mamak , Elvankent , Eryaman , Dikmen , Pursaklar , Altındağ , Hüseyingazi , Karapürçek , Etlik , Demetevlerler , Şentepe , Çayyolu , Ümitköy , Polatlı , Çubuk , Çukurambar , Balgat , Ahlatlıbel , Bilkent , Abidinpaşa , İncek , Hasköy , Birlik , Anıttepe , Esat , Dikmen , Serhat , Ankara merkez nakliyat , Ankara merkez evden eve nakliyat


Dikmen Evden Eve Nakliye Hizmeti

Temel değerlere bağlı kalarak evden eve nakliyat çalışmalarında özenli ve disiplinli çalışma prensiplerini mükemmel bir şekilde oluşturmaktayız. Çevreye saygılı, emniyet konularını hassas bir şekilde işleyen özenli bir firma olma hedefimize emin adımlarla ilerlemekteyiz. Müşteri taleplerini eleman kadromuz ve teknolojik seviyede her türlü amaca yönelik çalışmayı mükemmel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Lider konuma gelebilmek için her türlü çalışmamızda eşya sigortalamanın, asansörlü eşya taşıma işlemlerinin, eşya paketlemenin önemli unsurlar olduğunu asla göz ardı etmeden müşteri memnuniyeti kapsamında gerçekleştirmekteyiz.


Ankara Nakliyat Hizmetleri

Ankara nakliyat şirketi olarak Ankara’da bulunan bütün ilçelerimizde siz kıymetli vatandaşlarımıza en ekonomik ücretlerle en güvenli taşıma hizmetini sunmak için çabalıyoruz. Önceliğimiz güvenlik ve memnuniyet esaslıdır. Bu doğrultuda yazılı sözleşmeli hizmetleri en ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Sunduğumuz genel hizmetleri aşağıda sunduk. Ayrıca müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda diledikleri nakliye hizmetini sunmaya hazırız.

 • Televizyon
 • TV Konsolu
 • Oturma Grubu
 • Kanepe Koltuk
 • Çekyat
 • Sehpa
 • Kitaplık Dolap
 • Vitrinler
 • Buzdolabı
 • Derin Dondurucu
 • Çamaşır Makinesi
 • Bulaşık Makinesi
 • Fırın
 • Ankastre Davlumbaz
 • Klima
 • Koşu Bandı
 • Karyola
 • Yatak
 • Baza ve Başlığı
 • Komidin
 • Şifonyer
 • Piyano
 • Halı
 • Bisiklet

Dikmen Asansörlü Nakliyat

Çalışma bölgemizin genelinde evden eve nakliyat sektöründe kaliteli, aynı zamanda ekonomik taşıma işlemlerini kalite politikası çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimize sorunsuz, kusursuz ve şüphe oluşturmadan hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bu kapsamda profesyonel ekiplerimiz nakliye sektörünü daha hızlı ve güvenli hale getirmeyi hedeflemektedir. Bunu gerçekleştirmek adına sektörde kullanılan en modern eşya asansörlerinin profesyonel asansör operatörleri sayesinde teknik bir şekilde kullanmaktayız. Vinçli asansörlü nakliyat araçlarımız sayesinde üst katlara daha güvenle taşınacaksınız.

Dikmen Sigortalı Nakliyat

Her zaman müşteri memnuniyetini bünyesinde bulundurarak gelişen ve her zaman yeniliğe açık teknolojik araç ve gereçleri kullanarak güvenli evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda eşya sigortalama ve sigortalı nakliye konusunda deneyimli ekspertizler kullanarak eşyaların değerinde teminat bedeli oluşturulması hassas bir çalışma olarak görülmektedir. Güvenilir ve kaliteli hizmet veren ekspertizlerin görev aldığı sigorta şirketleri ile iletişim oluşturularak her detayı müşterileri ile paylaşmaktadır. Müşterilerin gözetiminde eşya sigortalama işlemleri yapılmaktadır. Hiçbir şekilde kafalarda soru işareti oluşturulmasına müsaade edilmemektedir.

Dikmen Parça Eşya Taşıma 

Dikmen evden eve nakliyat firması her zaman müşteri istekleri doğrultusunda taşıma politikası geliştirmektedir. Bu anlayış çerçevesinde özellikle tek tip parça eşya taşımacılığında özel araçlar kullanmaktadır. Ev eşyaları kapsamında eşya sahiplerinin sadece beyaz eşyaları taşıma istekleri doğrultusunda isterlerse tek araç temini yapılmaktadır. Fakat parça eşya nakliyat sırasında bir araç üzerine birden çok kişinin eşyası konulduğunda daha ekonomik bir nakliyat fiyatı ortaya çıkacaktır.

Dikmen Ofis Taşıma 

Dikmen evden eve taşımacılık sektörünün içerisinde yer alan ofis taşımacılığı faaliyetlerinde makul ve mantıklı çözümler üretmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize her zaman profesyonel nakliye hizmeti sunmakla en güzel çözümü oluşturmaktayız. Kurulduğumuz günden bu güne üst düzey tecrübe oluşturan personelimiz, modern araç filomuz bütün görevleri mükemmel şekilde yerine getirmektedir. Ankara ofis taşımacılığı alanında da müşteri memnuniyetini gözeterek teknik donanıma sahip elemanlarla mükemmel eşya transfer işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Dikmen Eşya Depolama 

Dikmen nakliyat firması özel dizayn etmiş olduğu depoları ile her amaca yönelik eşyayı belirli süre bekletme fırsatı sunmaktadır. Dikmen evden eve nakliyat depoları farklı noktalara kurularak özel koşullar çerçevesinde eşya güvenliği sağlanmaktadır. Doğal yolla oluşabilecek bütün olumsuz durumlar Ankara eşya depolama alanlarının özel dizayn edilmiş haliyle bertaraf edilmektedir. Bununla birlikte kapalı güvenlik sistemi ile gözetlenmek de olan depolar 7/24 emniyet çemberi altında tutulmaktadır. Depolara gelen eşyalar uzman istif elemanları tarafından özel odalara yerleştirilmektedir.

Dikmen Şehir İçi Taşımacılık 

Her türlü eşya nakliyatı yapılırken öncelikle araç teminini özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bunun için şehir içi nakliyat veya şehir dışı nakliye esasları göz önünde bulundurularak hızlı dar alanlarda manevra kabiliyetine sahip uygun boyutta araçlar kullanılmaktadır. Lojistik ve nakliye hizmetlerinde şehir içi çalışma gerçekleştirebilecek Avrupa standartlarında güvenlikli ve emniyetli eşya transferi gerçekleştirebilecek Dikmen evden eve nakliyat her noktaya özenli, kaliteli hizmet götürmektedir.

Dikmen Şehirlerarası Nakliyat 

Günümüzde evden eve nakliyat hizmetlerinin niteliği müşteri memnuniyeti açısından aşırı önem arz etmektedir. Bu bilinç ve prensip doğrultusunda Dikmen evden eve nakliyat firması şehirlerarası taşımacılık konusunda güven oluşturmak için her türlü hassasiyeti bireysel müşteri bazında uygulamaktadır. Müşterilerin eşya sigortalama işlemlerini akıllarında soru işareti oluşturmadan gerçekleştirmekteyiz. Güven veren garantili çözümler üreten sigorta şirketleri ile müşterilerimizle görüşülerek verilen teminatlar ödenecek prim karşılaştırması diğer sigorta şirketleri ile yapılarak şeffaf bir çözüm sunulmaktadır. Müşterilerimizin kendi rızasıyla yaptırmış oldukları eşya sigortalama işleminde olduğu gibi nakliye sözleşmesi mükemmel bir şekilde yapılarak eşyalar ikili güvence altına alınmaktadır.


Dikmen Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Nitelikli, aynı zamanda profesyonel eşya nakliyatı prensiplerine bağlı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı her zaman kazançlı çıkabileceğiniz yöntemlerle uygulamaktayız. Kaliteli hizmet sunumunda ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirebilmek için en ucuz dikmen evden eve nakliyat fiyatları ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeden bütün ayrıntılar yerine getirilerek en uygun dikmen evden eve nakliye ücretleri belirlenmektedir.

Dikmen Nakliyat FiyatlarıDikmen Ev Taşıma ÜcretleriDikmen Asansörlü Nakliye Fiyatları
Dikmen Parça Eşya Taşıma Fiyatı1.000 – 1.200 ₺1.500 ₺
Dikmen 1+1 Ev Taşıma Fiyatı1.800 – 2.500 ₺2.900 ₺
Dikmen 2+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 3.000 ₺3.500 ₺
Dikmen 3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 3.250 ₺3.750 ₺
Dikmen 4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.000 – 4.000 ₺4.800 ₺
Dikmen Ofis Taşıma Fiyatı4.500 ₺TEKLİF AL
Dikmen Evden Eve Nakliyat Ücretleri Listesi

Dikmen Nakliye Ücretleri

Ankara evden eve nakliyat şirketi olarak Dikmen nakliye ücretlerini indirimli şekilde sunmaktayız. Taşıması gerçekleştirilecek olan eşyaların yerinde veya uzaktan görülmesinden sonra olabilecek en ucuz fiyatlarla indirimli taşımacılık hizmetlerini uyguluyoruz.


Dikmen Nakliyat Hizmetleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dikmen Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?
Dikmen nakliye ücretleri tamamen eşya ve ev oda sayısı ile alakalı bir durum olup, taşınacağınız yeni ev adresi de bir etkendir. Eşyanın taşınma yöntemi de fiyatları belirler. Dikmen taşımacılık fiyatları ortalama 900 tl den başlamaktadır.
Dikmen Nakliye Mobilya Montajı Yapılıyor mu?
Evet, bütün nakliye operasyonlarımızda Mobilya Montaj personelimiz ile birlikte bütün mobilyalarınızın sökümü ve kurulumu işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
En Yakın Dikmen Evden Eve Nakliyat Firması
En yakın dikmen nakliyat şirketi arayan vatandaşlarımız için Ankara’nın bütün ilçelerinde hizmet sunuyoruz. Dikmen de bulunan nakliye ofisimize de bekleriz.
Dikmen Evden Eve Nakliyat Temiz Nakliye
Dikmen nakliyat ekibimiz, araçlarımız ve ekipmanlarımız hijyeniktir. Temiz nakliyat araçlarımız ile Ankara’da temiz nakliye hizmeti sunuyoruz.
Dikmen Nakliyat Korona Virüs Tedbirleri Alıyor Mu?
Evet, Ankara Dikmen nakliyat firması olarak bütün ilçelerimizde ulunan şubelerimizde Covid-19 temizlik kurallarını uygulayan nakliye şirketiyiz. Korona Virüs tedbirleri kapsamında Maske, Eldiven, Tulum gibi ekipmanları kullanıyoruz.
Dikmen Nakliyat Telefon İletişim Numaraları
Dikmen nakliyat telefon iletişim bilgileri ile 7/24 Ücretsiz danışma hattı
Telefon: 0312 396 70 05 – Whatsapp: 0505 998 49 05
GSM-1: 0505 998 49 05 – GSM-2: 0534 296 49 05
Etiketler:

En İyi Dikmen Evden Eve Nakliyat Şirketi

En uygun Dikmen Evden Eve Nakliyat fiyatları için teklif oluşturun.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir