Kurumsal Türkiyem Nakliyat şirketi resmi kurumsal Ankara nakliyat firmadır. 2020 yılında Limited şirkete dönüşerek kurumsallaşmıştır. Adımıza kayıtlı K3 Belgesi ve Resmi plakalı araçlarımız ile çalışmaktayız. Ankara’da nakliye hizmetlerini yazılı sözleşmeli olarak güvenli bir şekilde uygular. Profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunan şirketimiz ile taşınmak bir ayrıcalıktır.

Kurumsal Ankara evden eve nakliyat Ankara Nakliyat Türkiyem nakliye şirketi
Ankara evden eve nakliyat şirketi

Kurumsal Türkiyem Nakliyat Şirketi

Türkiyem Nakliyat şirketi Ankara merkezli resmi bir firmadır. Uzun yıllardır kendisine Ev taşıma, evden eve nakliyat çalışma alanını seçmiş şirketimiz resmi sözleşmeli, sigorta garantili taşımacılık hizmetleri sunar. Kurumsal taşımacılık hizmetlerimizde var olan hizmetlerimiz dışında da kişiye özel çözüm geliştirmekteyiz. Türkiyem Evden Eve Nakliyat şirketimiz çalışma alanları aşağıda sıralanmıştır. Bu hizmetlerimiz dışında talepleriniz doğrultusunda da çözüm geliştirip hizmet sunmaktayız.

Ankara Nakliyat Kurum sal Kimlik

Ankara evden eve nakliyat firması olarak çalışmalarımızı büyük bir özveri ile sürdürüyoruz. Nakliye personellerimiz uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren alanında uzman personellerden meydana gelir. Araçlarımız resmi plakalı ve logolu araçlardan oluşur. Bütün taşıma hizmetlerimiz yazılı sözleşmeli olarak gerçekleştirilir. Sigortalı Nakliyat (Emtia) sözleşmesi ile eşyalarınız 200. 000 tl ye kadar teminat altına alınarak güvenle taşınır. Gözü kapalı taşımacılığın tek adresi Türkiyem Nakliyat şirketidir.

Türk patent enstitüsü onaylı marka patentli şirketimiz Ankara’da kurulmuş ve çalışmalarını tüm Türkiye geneli sürdürmektedir.

Resmi web sitemiz turkiyemnakliyat.com.tr dir, başka web sitemiz yoktur.