Keçiören evden eve nakliyat Keçiören nakliyat şirketi Sigorta garantili Şehir içi taşıma, şehirler arası nakliyat ev taşıma ofis taşıma hizmetleri sunar. Keçiören nakliye firması olarak Asansörlü taşımacılık hizmetleri sunar. Merkez keçiören evden eve nakliyat şubemiz başta olmak üzere tüm Başkent geneli ihtiyaç duyduğunuz taşımacılık hizmetlerini profesyonel ekibimiz ile aynı gün içinde gerçekleştiriyoruz. Personellerimiz nakliyat sektöründe hizmet vermiş, nakliyat işine gönül vermiş, 2000 yılında bu yana ekibimizde çalışmalarını sürdüren ekip arkadaşlarımızdan meydana gelir.

Keçiören evden eve nakliyat Ankara Keçiören nakliyat şirketi
Keçiören evden eve nakliyat Keçiören nakliyat şirketi

Keçiören Evden Eve Nakliyat Firması 

Eşya taşıma sürecinin her zaman sorunsuz tamamlanabilmesi için kaliteli personel kullanımını prensip belirleyen Keçiören evden eve nakliyat firması her geçen gün kalitesini arttırmaktadır. Eğitimli profesyonel personel kadrosu doğru şekilde gerçekleştirdiği taşıma işlemlerinde eşya sahiplerinin her zaman memnuniyetini kazanmayı hedeflemektedir. Taşınma süreci içerisinde ev eşyası, ofis eşyası, kurumsal eşya ayrımı yapmadan taşınmada uzmanlaşmış ekibimiz kusursuz montaj ve demontaj işlemlerini de güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Keçiören Evden Eve Nakliye Hizmet Bölgeleri

Keçiören nakliyat olarak, güvenli nakliye ekibimizle hizmet vererek her türlü taşımacılık hizmetlerimizde güvenle taşınmanız bizim için birinci önceliğimizdir. Keçiören evden eve nakliye hizmetleri sunduğumuz bölgeler Başkent ve Keçiören’in yanında tüm Türkiye genelidir. Türkiye geneli bütün il ve ilçelerde tüm yurtta güvenle ihtiyaçlar doğrultusunda taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

Keçiören evden eve nakliyat şirketi olarak Ankara’da şehir içi nakliye, şehir içi taşımacılık, merkez nakliye hizmet bölgeleri aşağıda sunulmuştur.

Çankaya , Keçiören , Etimesgut , Yenimahalle , Batıkent , Sincan , Mamak , Elvankent , Eryaman , Dikmen , Pursaklar , Altındağ , Hüseyingazi , Karapürçek , Etlik , Demetevlerler , Şentepe , Çayyolu , Ümitköy , Polatlı , Çubuk , Çukurambar , Balgat , Ahlatlıbel , Bilkent , Abidinpaşa , İncek , Hasköy , Birlik , Anıttepe , Esat , Dikmen , Serhat , Ankara merkez nakliyat , merkez evden eve nakliyat


Keçiören Evden Eve Nakliyat Şirketi 

Kurumsal şirket çalışmalarımızı Keçiören evden eve nakliyat şirketi bünyesinde her geçen gün daha kaliteli hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu kapsamda gerçekleştirmiş olduğumuz şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat çalışmalarını en kusursuz, en emniyetli ve en fazla şekilde gerçekleştirmeyi huy edinmiş ekibimizle çalışmaktayız. Bu sayede vakit kazancı yanında nakit kazancınız da her zaman yüksek olacaktır. En uygun eşya taşıma fiyatları ile eşya sahiplerinin akıllarında soru oluşmadan eşyalarını güvenle teslim edebilecekleri  ortam yaratmaktayız.

Keçiören Ev Taşıma Firmaları

Türkiyem Nakliyat şirketimiz evden eve nakliyat sektöründe Türkiye’ nin dört bir yanındaki değerli müşterilerimize uygun fiyat avantajlarıyla iş yeri ve ofis taşıma, evden eve taşimacilik hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınız zarar görmeden uzman kadromuz tarafından vermiş olduğunuz yeni adresinize taşınma işlemini kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın özel teknolojik gelişmelerden de yararlanarak taşıma işlemini başarıyla gerçekleştirir. Ev taşıma sırasında kırılacak olan eşyalarınız için ek tedbirler alınmasını tavsiye ederiz. Türkiye keçiören nakliyat firmaları arasında yer alan güler yüzlü personel kadromuz ile ve son teknolojik nakliyat araçları ile taşımacılık hizmetleri yapmaktayız.

Sunduğumuz hizmetler kapsamında ev taşıma, ofis büro nakliye, beyaz eşya taşıma gibi bütün eşyalar kısa sürede güvenle eksiksiz olarak yeni adreslerinde kurulu şekilde teslim edilir. Türkiyem nakliyat şirketinin istekleriniz doğrultusunda eşyalarınızın nasıl taşınacağına ve aynı zamanda hangi koşullarda taşınacağına müşterilerimizle birlikte karar vermekteyiz. keçiören evden eve nakliyat firmasının kaliteli hizmeti müşteri odaklı hizmet anlayışımız taşımacılık konusunda gösterdiğimiz özveri neticesindedir. Firmamız tarafından düzenlenen taşıma planı ile yeni eve eşya araç içerisine yüklenmesini sağlıyoruz. Aynı şekilde eşyaların araç dan indirilerek yeni adresinize eşyalarınızın taşınması sağlanmaktadır. Sektörde önemli olan evden eve nakliyat hizmeti ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini son model teknolojik araç parkımız sayesinde kolaylıkla gerçekleştiriyoruz.

Keçiören Nakliye Hizmetleri

Keçiören nakliye hizmetleri sunan şirketimiz güvenli taşımacılık hizmetleri alanında her türlü hizmet içeriğini sunar. Şehir içi taşımacılık ve Şehirler arası nakliyat hizmetleri alanlarında çalışmaktayız. Keçiören’de en yakın evden eve nakliyat şirketi arayan değerli halkımıza güven içerisinde ve sorun yaşamadan yeni adreslerine taşınmalarını sağlıyoruz.

 • Yatak
 • Karyola
 • Baza
 • Komidin
 • Şifonyer
 • Halı
 • Piyano
 • Bisiklet
 • Televizyon
 • TV Ünitesi
 • Koltuk Takımı
 • Kanepe
 • Çekyat
 • Sehpa
 • Kitaplık
 • Vitrin
 • Buzdolabı
 • Derin Dondurucu
 • Bulaşık Makinesi
 • Çamaşır Makinesi
 • Fırın
 • Ankastre
 • Klima
 • Koşu Bandı

Keçiören Asansörlü Nakliyat

İnsan gücünü minimum seviyede kullanmak amacıyla gerçekleştirmiş olduğumuz Keçiören asansörlü nakliyat çalışmalarımız emniyet hususları titizlikle yürütülerek yapılmaktadır. Bu kapsamda eşya sahiplerinin sorumluluğunu tamamen Keçiören evden eve nakliye şirketi üzerine almakta, bütün hususlar titizlikle takip edilmektedir. Şeffaf bir taşıma hizmeti gerçekleştiren Keçiören asansörlü nakliyat şirketi modern araç filosu ile teknik donanımları teknolojik yapıya uygun gerçekleştirilen ekipmanlarla eşya transferi gerçekleştirmektedir. 

Keçiören Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerinin genellikle müşterilerin içi rahat edecek şekilde gerçekleştirmeyi hedef belirliyoruz. Eşyaların güvenle transfer işleminin tamamlanması için özellikle yol güzergahında ve taşınması sırasında oluşabilecek hasarlara karşılık eşya sigortalama işlemleri titizlikle yürütülmektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmeti kapsamında gerçekleştirilen eşya sigortalama faaliyetleri en güvenli sigorta şirketleri tarafından yapılmaktadır. Çoğu zaman eşya sahiplerinin unutmuş olduğu sigortalama faaliyetleri Keçiören sigortalı nakliyat tarafından hatırlatma yapılarak gerçekleştirilmektedir.

Keçiören Parça Eşya Taşıma 

Evden eve nakliyat hizmetleri yürütülürken parsiyel taşımacılık kapsamında da şehir içi ve şehirlerarası kaliteli hizmetler ortaya çıkarılmaktadır. Keçiören evden eve nakliyat firması genellikle parça eşya taşıma sektöründe en uygun araçları kullanmaktadır. Eşya sahipleri tek başlarına parça eşya taşıma talebinde bulunduklarını da küçük boyutlu araçlar kullanılmaktadır. Bunun dışında birden fazla kişinin eşyası farklı keçiören evden nakliye noktalara taşınması gerektiğinde gerekli tedbirler alınmaktadır. 

Keçiören Ofis Taşımacılığı

Ofis taşıma Keçiören evden eve nakliyat şirketi bünyesinde ayrı bir faaliyet olarak yürütülmektedir. Evden eve parça eşya taşıma işlemlerinin en önemli hususu oluşturan ofis ve işyeri taşıma işlemlerinde teknik donanımlı araçlar kullanılmaktadır. Araç kasaları özel elektronik eşyalar için sarsıntı düzeyi minimuma indirilmiş bölümlerle taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Teknik ekip montaj ve de montaj işlemlerinde ofis eşyası taşırken kurulum aşamasında aşırı titizlik göstermektedir. Ofis sahiplerinin hızlı bir şekilde işlerini yürütebilecekleri çalışma ortamı düzenlenmesi açısından elemanlarımız her zaman profesyonel çalışmalar gerçekleştirmektedir. 

Keçiören Eşya Depolama

Keçiören evden eve nakliyat firması doğa olaylarına karşı izolasyonu sağlanmış depoları ile eşya depolama faaliyetlerinde son derece önemli çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar sonucunda ev eşyası, ofis eşyası, fabrika malzemesi, gıda ürünleri, tekstil ürünleri istenildiği süre zarfında titizlikle korunmaktadır. Depolarda istifleme elemanları, havalandırma elemanları, güvenlik görevlileri ayrı ayrı titiz çalışmalar yapmaktadır. Böylelikle depoya giren eşyalar tamamen şirket bünyesinde ve şirket sorumluluğunda koruma altına alınmaktadır. Özellikle yağmur ve nemden eşyalar koruma altına alınırken uzun süre muhafaza edilebilecek alan oluşturulmuştur. 

Keçiören Şehir İçi Taşımacılık 

Ankara evden eve nakliyat kategorisinde şehir içi eşya taşımacılığını titiz, hızlı, emniyetli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Özellikle şehrin en dar sokaklarına nakliye araçlarımız emniyetli bir şekilde giriş yaparak eşya asansörü kurulumunu hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirerek eşyalar istenildiği şekilde taşınmaktadır. Özellikle şehir içi taşıma konusunda mesafe sıkıntısı oluşturmadan aynı sokakta, aynı caddede, aynı mahallede gerçekleşecek evden eve nakliyat hizmetlerini ayrıntılı bir şekilde yürütmekteyiz.

Keçiören Şehirler Arası Nakliyat

Yurt genelinde her noktada evden eve nakliyat çalışmaları gerçekleştirmeye uygun araçlara sahip, şoför ve elemana sahip Keçiören evden eve nakliyat şirketi kaliteli hizmet üretmeye gayret etmektedir. Özellikle müşteri memnuniyeti sağlayabileceğimiz şehirlerarası eşya taşımacılığı konusunda en model araçları kullanıyoruz. Araç sürücüleri gerekli muayenelerini ve sürücü psikolojisi denetlenmiş kişilerden oluşmaktadır. Sürüş tekniklerini en güzel şekilde gerçekleştiren araç şoförleri en emniyetli yolları en hızlı şekilde kullanarak trafik kurallarına uyarak uygular. Sarsıntı minimum seviyeye indirilmiş taşıma prensipleri doğrultusunda keçiören evden eve taşımacılık çalışmaları yapmaktadır. Şehirler arası evden eve taşıma hizmetlerimiz ile genellikle ev eşyası taşıma talepleri almaktayız. 

Keçiören Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Eşya sahiplerinin taşınma söz konusu olduğunda korkulu rüyası haline gelen evden eve nakliyat fiyatları Keçiören evden eve nakliyat şirketi bünyesinde korkmadan yapılmaktadır. Özellikle ev eşyası taşımacılığında eşyaların güvenliğinin yanında eşya taşımacılığı fiyatları en ekonomik ve en mantıklı bir şekilde oluşturulmaktadır. Özellikle kar politikası yerine manevi müşteri memnuniyeti kazanma politikası gerçekleştirilerek her zaman misyon ve vizyon çerçevesinde kaliteden asla ayrılmadan hizmet verilmektedir. Teknik donanımı yüksek araçlarla profesyonel elemanlarla gerçekleştirilen çalışmalarda öncelik müşterilerin şirkete kazandıracağı maddi kaynaklar değil, manevi açıdan müşteri samimiyeti kazanmayı hedefliyoruz. Bunun yanında keçiören evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken mesafe, eşya boyutu, eşyaların bulunduğu kat göz önünde bulundurularak en mantıklı çözümler üretilmektedir.

Keçiören Nakliyat FiyatlarıKeçiören Ev Taşıma ÜcretleriKeçiören Asansörlü Nakliye Fiyatları
Keçiören Parça Eşya Taşıma Fiyatı1.000 – 1.200 ₺1.500 ₺
Keçiören 1+1 Ev Taşıma Fiyatı1.800 – 2.500 ₺2.900 ₺
Keçiören 2+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 3.000 ₺3.500 ₺
Keçiören 3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 3.250 ₺3.750 ₺
Keçiören 4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.000 – 4.000 ₺4.800 ₺
Keçiören Ofis Taşıma Fiyatı4.500 ₺TEKLİF AL
Keçiören Evden Eve Nakliyat Ücretleri Listesi

Keçiören Nakliyat Fiyatları Hesaplama

Keçiören nakliyat fiyatları hesaplaması taşınacak ev eşyanızın yerinde görülmesi sonrası yapılır. Yapılan kontrollerde taşınma şekli ve nakliye elemanı sayısı belirlenir. Nakliyat aracı çeşidi kararlaştırılır. Taşıma yapılacak iki nokta arası kilometre mesafesi de dikkate alınarak en uygun Keçiören nakliyat fiyatları teklifi sunulur.

Keçiören Nakliyat Ücretleri

Keçiören evden eve nakliye ücretleri yukarıdaki tabloda da belirtildiği üzere taşınacak eşyaların sayısına göre değişiyor. Aynı şekilde ev oda sayısına bağlı olarak da nakliye ücretlerinde farklılık meydana gelmektedir. Türkiyem Nakliyat şirketi olarak keçiören evden eve nakliyat firmaları arasında en ekonomik ücretlerle üstelik güvenli ve garantili taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Merkez keçiören evden eve taşımacılık ücretleri 900 tl den başlamaktadır.


Keçiören Nakliye Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Keçiören nakliyat ve ve taşıma hizmetleri hakkında merak edilen ve sıkça sorulan soruları aşağıda sizler için sıraladık. Sizler için cevapladığımız sorular dışında merak etiğiniz sorular için bize 7/24 WhatsApp ve Telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Keçiören evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Keçiören evden eve nakliye ücretleri taşınması istenilen eşyaların genel durumuna bağlı değişir. Taşıması yapılacak yeni adrese olan mesafe de nakliye ücretlerinde belirleyicidir. Ortalama nakliye ücretlerimiz 800 TL den başlamaktadır. Net bilgi için tarafımızdan fiyat teklifi alınız.

Keçiören nakliyat hizmeti ne kadar sürer?

Nakliye çalışmaları taşıması gerçekleştirilecek eşyaların sayısı ve taşınacak ev oda sayısına bağlı olarak değişir. Genelde taşımacılık hizmetlerimiz aynı gün içerisinde tamamlanır. Eşyalar çok fazla ise ve normal bir evden de büyük ise istisnai durumlarda maksimum 2 iş günü içerisinde tamamlanır.

Keçiören nakliyat hizmetleri sigortalı mıdır?

Evet, bütün taşıma işlemlerimizde olduğu gibi Keçiören’de de nakliye hizmetlerimiz sigortalıdır. Sigorta poliçesi kapsamında taşınan eşyalar teminat altında taşınır. Taşıma esnasında ve karayolunda seyir halinde iken koruma altında olan eşyalarda oluşacak zararlar sigorta poliçesi kapsamında karşılanır.

Keçiören nakliye ekibi sigortalı mıdır?

Evet, bütün çalışanlarımız sürekli maaşlı personellerimizden meydana gelir. Bütün çalışanlarımızın SGK sigorta kayıtları yapılmaktadır. Ayrıca İş güvenliği tedbirleri kapsamında diğer sigorta işlemleri de mevcutta yer almaktadır. Çok fazla işçilik isteyen kapsamlı taşımacılık işlemlerinde günlük veya saatlik ek personel ihtiyacımız olsa dahi sigorta yapılır. SGK dökümleri talep halinde, iş gününde ibraz edilebilir.

Keçiören taşıma ekibi ve ekipmanları hijyenik midir?

Evet, bütün nakliye araçlarımız taşıma öncesi ve sonrası rutin olarak yıkanır, ertesi gün taşımaya hazır hale getirilir. Pandemi sürecinde ise rutin işlemlerimize ek olarak Dezenfekte işlemleri her taşıma işlemi öncesi ve sonrası uygulanarak hijyen ortamı oluşturulur . Korona Virüs tedbirleri kapsamında bütün çalışanlarımız maskeli, eldivenli ve tulumlu bir şekilde taşımacılık işlemlerini gerçekleştirirler.

Keçiören nakliyat korona virüs tedbirleri alıyor mu?

Evet. koronavirüs tedbirleri alan Keçiören nakliyat firması olarak her aşamada maske, mesafe ve hijyen kuralına riayet ediyoruz. Ayrıca hijyenik paketleme malzemeleri ve dezenfekte işlemlerini sutin olarak uyguluyoruz.

Keçiören evden eve nakliyat temiz nakliye

Keçiören temiz nakliyat hizmetleri sunan Türkiyem nakliyat şirketimiz temizlik kurallarına uyar. Taşınma öncesi ve sonrası nakliye araçlarımız özel olarak ilaçlanıyor. Ekip ve ekipmanlarımız temiz nakliye hizmeti için sürekli dezenfekte ediliyor.

Keçiören nakliyat telefon iletişim numaraları

Keçiören nakliyat telefon iletişim bilgileri ile 7/24 ücretsiz danışma hattımız:
Telefon: 0312 396 70 05 – Whatsapp: 0505 998 49 05
GSM-1: 0505 998 49 05 – GSM-2: 0534 296 49 05
Etiketler:

En İyi Keçiören Evden Eve Nakliyat Şirketi

En uygun Keçiören Evden Eve Nakliyat fiyatları için teklif oluşturun.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir