Eşya Depolama Ankara eşya depolama şirketi Ankara’da ev eşyası depolama ambarı 7/24 güvenlik kameralı, indirimli fiyatlarla rutubetsiz, kilitli oda depo hizmeti sunuyoruz. Ankara Türkiyem Nakliyat şirketi olarak Ankara’da 5 farklı bölgede 20.000 metre kare kapalı alanda kişiye özel kilitli oda depo kiralama hizmeti sunuyoruz.

Eşya depolama Ankara eşya depolama Ankara depo kiralama firması
Eşya depolama Ankara eşya depolama Ankara depo kiralama firması

Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalar insanların yaşamını kolaylaştıran son derece önemli nesnelerdir. Oturmak, uyumak, çalışmak ve daha birçok detayda eşyalara gereksinim duyulur. Yalnızca evlerde değil, iş yerlerinde de bu eşyalara duyulan gereksinim fazladır. Fakat bazen eşyalar insanların yaşamında fazlalık haline gelebilir ya da gidilen yerde hemen ev bulamamak bu eşyaların ortada kalmasına neden olabilir. Eşya depolama konusunda firmamız son derece titiz bir çalışma gerçekleştiriyor.

Eşyaların depolanmasında her zaman müşterilerimize sunabileceğimiz bir yer mutlaka bulunuyor. Titiz bir şekilde verdiğimiz bu hizmet sırasında eşyalar yıpranmıyor ve güvenli bir şekilde düzgünce istifleniyor. Depolarımızı istediğiniz süre kadar kiralayabilirsiniz.

Ankara Eşya Depolama Şirketi

Eşya depolama hizmeti titizlik gerektiren bir hizmettir. Bu hizmeti verirken firmamız her zaman yüksek standartlara göre hareket ediyor. Nem, rutubet ve toz birikintilerine kesinlikle depolarda yer vermiyoruz. Bununla birlikte eşyalar depolanırken öncesinde depoların strelize edilmesine de gereken özeni gösteriyoruz.

Depolarımız havalandırması son derece iyidir. Bununla birlikte dışarı ile bağlantısı kesinlikle bulunmayan depolardır. Depo ortamlarımızda müşterilerimizin her türden eşyasını depolamaya özen gösteriyoruz. Paketlenen eşyalar mutlaka depolara en iyi şekilde yerleştiriliyor.

Güvenlik Kameralı Ankara Eşya Depolama Firması

Eşyaların güvenli bir şekilde bekletilmesi için kameralı sistemlerden yararlanıyoruz. Bekçi hizmetlerimiz de yine eşyaların güvenliği açısından önemli detaylardan biridir. Depolarımızı istediğiniz süre boyunca kiralayabilir ve bu süreyi yeri geldiğinde daha da uzatabilirsiniz.

Sigortalı Ankara Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Ev eşyası depolama hizmetlerimizin mutlaka sigortalı olmasına özen gösteriyoruz. Sigortalı olduğunda eşyalar bizim depolarımızda bir zarar alırsa ya da çalıntı durumu ile karşılaşırsa mutlaka onların bedellerini ödemeye özen gösteriyoruz. Eşyaların depolamasında titiz bir şekilde hareket eden firmamız sürecin en iyi şekilde işlemesinde sizlere yardımcı oluyor.

Eşyaların türü ne olursa olsun mutlaka gereken desteği gösteriyoruz. Eşya miktarına göre Ankara ev eşyası depolama alanı boyutları farklılık gösteriyor. Böylece hiçbir eşyanız kesinlikle dışarıda kalmıyor ve güvenli şekilde dış etkilerden korunmuş oluyor. Yağmur, çamur, kar, deprem ya da sel gibi durumlardan etkilenmeyen son derece güvenilir ortamlardır. Standartlarımızın yüksek olması ve eşyalarınıza gereken önemin gösterilmesi bu süreci daha da kolay bir hale getiriyor.

Ankara Emanet Eşya Depolama

Ankara Emanet eşya depolama alanlarımız kilitli oda tipi kişiye özel depo alanlarıdır. Bu depo alanları emanet eşyalarınızın konulacağı depolardır. Güvenlik kameraları ile izlendiğinden güvenlidir. Ayrıca bekçimiz de depolarımızın güvenliğinden sorumludur. Her kişi kendi depo birimine kendi anahtarı ile giriş yaptığından hijyeniktir. Güvenlik açısından da avantajlıdır. Sizler de Ankara emanet eşya depolama kiralama hizmeti alın. Eşyalarınızı güvenle saklayın.

Ankara Eşya Depolama Fiyatları

Ankara eşya depolama fiyatları indirimli olarak ekonomik ücretlerle uygulanır. Yazılı sözleşmeli ve sigortalı depolama alanlarımızın kiralanmasını sağlıyoruz. Kiralama süreleri uzadıkça aylık depo kiralama fiyatları daha da düşmektedir. Örneğin Ankara’da 3+1 ev eşyası depolama fiyatı 500 tl iken +6 Ay ve 12 aylık sürelerde depolama hizmeti alındığında aylık 350 tl ye kadar düşmektedir. Uzun süreli depolama fiyatlarımızda %30 a varan indirim avantajları bulunmaktadır.

Ankara’da Eşya Depolama Hizmet Bölgeleri

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan,
Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan,
Şereflikoçhisar, Yenimahalle

Etiketler: , ,

En İyi Eşya Depolama Şirketi

En uygun Eşya Depolama fiyatları için teklif oluşturun.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir