Polatlı evden eve nakliyat Ankara polatlı nakliyat firması sigortalı asansörlü şehir içi nakliyat, şehirler arası ev ofis taşıma hizmeti sunar. En iyi Polatlı evden eve nakliyat şirketi olarak kurumsal resmi faturalı taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

Polatlı evden eve nakliyat Ankara polatlı nakliyat ev taşıma firması
Polatlı evden eve nakliyat Ankara polatlı nakliyat ev taşıma firması

Polatlı Evden Eve Nakliyat Firması

İnsanlar birçok nedene bağlı olarak ev veya iş yerlerine taşımak zorunda kalabilmektedirler. Taşınma işlemi yorucu olduğu kadar zor ve bazı riskleri barındıran bir işlemdir. Eski dönemlerde taşınmak isteyen kişiler paketleme ve ambalajlama işlemlerini çoğunu tek başına yerine getirdikten sonra, taşınma işlemi gerçekleştirecek işçileri kendisi bulmak zorundaydı ayrıca taşıma işlemi gerçekleştirecek kamyonu bulmak da taşınacak kişinin göreviydi.

Günümüzde bu işlemleri daha hızlı ve pratik şekilde bir bütün halinde yerine getiren Polatlı evden eve nakliyat firmaları sayesinde çok daha kolay olmaktadır. Bu işi profesyonel anlamda gerçekleştiren firmaların bulunması taşınacak kişilerin bu konuda ziyadesiyle rahatlatmaktadır. Ambalajlama ve paketleme işlemlerini, demontaj işlemlerini, aracın hazırlanması işlemlerini yani taşıma hizmetinde A’dan Z’ye bütün ayrıntıları planlayarak taşınma işlemini gerçekleştirmeyi firma yerine getirmektedir.

Polatlı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Polatlı evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile hizmetlerini devam ettirmektedir. Nakliye hizmetine ihtiyaç duyan kişilerin Gönül rahatlığıyla bizleri tercih etmesi ve bu hizmeti almaları mümkündür.

Polatlı evden eve nakliyat şirketi olarak Ankara’da şehir içi nakliye, şehir içi taşımacılık, merkez nakliye hizmet bölgeleri aşağıda sunulmuştur.

Çankaya evden eve nakliyat , Keçiören evden eve nakliyat , Etimesgut evden eve nakliyat , Yenimahalle , Batıkent evden eve nakliyat , Sincan , Mamak , Elvankent evden eve nakliyat , Eryaman , Dikmen , Pursaklar , Altındağ , Hüseyingazi , Karapürçek , Etlik , Demetevlerler , Şentepe , Çayyolu evden eve nakliyat , Ümitköy , Polatlı nakliyat , Çubuk , Çukurambar , Balgat , Ahlatlıbel , Bilkent , Abidinpaşa , İncek , Hasköy , Birlik , Anıttepe , Esat , Dikmen , Serhat , Ankara merkez nakliyat , Ankara merkez evden eve nakliyat


Ankara Polatlı Nakliyat Hizmetleri

Ankara Polatlı nakliyat şirketi olarak profesyonel kurumsal ev taşıma hizmetleri sunuyoruz. Polatlı’da ev taşıma işleri için özellikle farklı boyutlarda nakliye araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Polatlı evden eve nakliyat ilçesi başta olmak üzere Ankara’nın bütün ilçelerinde ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Ev Nakliyesi yanı sıra ofis taşıma, eşya depolama gibi hizmetler de sunuyoruz. Ankara’da şehir içi taşımacılık hizmeti sunarken Ankara dışında şehirler arası taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Aşağıda farklı hizmet çeşitleri ve hizmet başlıkları yer almaktadır. Farklı hizmetler için bizden ücretsiz ekspertiz hizmeti ile fiyat teklifi alınız.

 • Buzdolabı
 • Derin Dondurucu
 • Bulaşık Makinesi
 • Fırın
 • Ankastre
 • Çamaşır Makinesi
 • Klima
 • Koşu Bandı
 • Yatak
 • Karyola
 • Baza
 • Komidin
 • Şifonyer
 • Halı
 • Piyano
 • Bisiklet
 • Televizyon
 • TV Ünitesi
 • Koltuk Takımı
 • Kanepe
 • Çekyat
 • Sehpa
 • Kitaplık
 • Vitrin

Polatlı Şehir İçi Taşımacılık

Polatlı evden eve nakliyat hizmetini sunan firmamız şehir içinde istediğiniz noktaya ev Ve Ofis eşyalarımızı sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Profesyonel ve tecrübeli kadrosu müşteri memnuniyetini Garanti etmektedir.

Polatlı  Şehirler Arası Nakliyat

Bir şehirden başka bir şehre taşınmak isteyen kişilerin Firma seçimi yaparken kullanacağı araçların marka ve modellerine dikkat etmesi eşyaların yolda daha az sarsılmasına ve zarar görmemesini sağlayacaktır. Bu hizmeti veren firmaların daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde nakliyat hizmetini yerine getirmek adına yol güzergâhlarına hâkim olması gerekir.

Polatlı Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Teknolojinin bu kadar gelişmediği ve insan kalabalığının bu kadar olmadığı dönemlerde insanların taşıma işlemi de çok nadir görülmekteydi. Taşınan insanlar tek katlı evlerden yine tek katlı evlere taşındığından dolayı herhangi bir ekipmana ihtiyaç duyulmuyordu. Günümüzde ise yapılaşmalar kalabalık nüfusu karşılayabilmek adına yatay yapılaşmadan dikey yapılaşma ya doğru evrildiği için yüksek katlarda bulunan yük ve eşyaların indirilmesi ve aynı şekilde yüksek katlara yük ve eşyaların çıkarılması asansörler yardımıyla yerine getirilmektedir. 

Polatlı evden eve nakliyat kullandığı son teknoloji asansörler yardımıyla çok yüksek katlarda bulunan ev ve iş yerlerinizi çok kısa sürelerde ve daha güvenli bir şekilde taşımaktadır. Özel olarak dizayn edilmiş kamyonet kasasına yerleştirilen asansörler yüksek katlarda bulunan eşyaların balkon veya uygun camdan çıkarılarak asansöre yüklenip kamyonete yerleştirilmesi yine aynı şekilde kamyonetten asansöre yüklenerek binaya çıkarılması çok daha güvenli şekilde yapılmaktadır. Şoförlerin nakliyat hizmetinde kullanılması ile beraber bina merdivenlerinden bin bir güçlükle çıkarma işlemleri son bulmuştur. Bugünümüze bina merdivenlerinin dar olmasından dolayı büyük ev eşyalarının çıkarılması veya indirilmesi çok daha zor ve eşyaların zarar görmesi çok daha sık görülmektedir. Polatlı evden eve nakliyat özellikle yüksek katlarda bulunan dairelere bina dışından doğrudan kurularak zamandan tasarruf edilmiş olur.

Polatlı Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Taşınmak isteyen kişilerin firma seçiminde dikkat edeceği noktaların başında nakliyat hizmetlerini sigorta kapsamında gerçekleştiren firmaları tercih etmesi sonrasında mağdur olmasının önüne geçecektir. Çok yüksek ücretlerle satın alınan ev ve ofis eşyalarının taşınması özenle ve titizlikle yapılmak zorundadır. Her ne kadar profesyonel ve tecrübeli kişilerce yapılsa daha nadir de olsa istenmeyen durumların ortaya çıkma ihtimali bulunmaktadır.

Yolda oluşabilecek herhangi bir kaza, ve eşyaların taşınma esnasında meydana gelebilecek olumsuz durumlara karşı sigortanın yapılması ekonomik olarak zararınızı engelleyecektir. Haklarımızı güvence altına alındığı sigortalı nakliyat hizmetini taşınma protokolü çerçevesinde yaptırılması önemlidir. Firma olarak vermiş olduğumuz nakliyat hizmetini sigortalı nakliye kapsamında yerine getirdiğimiz için nakliye esnasında oluşabileceği tün zararlarınızı karşılamaktayız.

Polatlı Parça Eşya Taşıma

Ankara evden eve taşıma hizmetinin yanında günümüzde ortaya çıkan hizmet sektörlerden bir tanesi de parça eşya taşımadır. Özellikle ev ve iş yerlerinde eksik olan eşyaların taşınma işlemlerinde, çeyiz taşıma işlemlerinde, öğrenci veya bekâr kişilerin çok fazla eşyası olmadığından dolayı farklı kişilerin eşyaları ile beraber aynı güzergâh kullanarak taşınması işlemlerine parça eşya taşıma denmektedir. Bu sayede daha ekonomik şekilde eşyaların taşınması sağlanmaktadır. Kısacası çok eşyası olmayan veya kısmi olarak taşımak isteyen kişilerin başvurduğu parça eşya taşıma çok daha avantajlı ve ekonomiktir.

Polatlı  Ofis Taşıma

İş yerlerimiz ekonomik olarak kazanç elde ettiğimiz ve faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz noktalardır. Bazen ofis ve işyerinin taşınması zorunlu bir hale gelmektedir. Ankara ofis taşıma konusunda ofis malzemelerinin paketleme ve taşıma işlemlerini gerçekleştirmek için evden eve nakliyat hizmeti veren firmalardan yardım almak iş yerinizi kolaylıkla taşımanıza olanak sunacaktır.  Polatlı evden eve nakliyat ofis ve işyerinizin taşınması noktasında profesyonel anlamda hizmet vermektedir.

Polatlı Eşya Depolama

Ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılmayan sizin için önemli olan eşyalarınızı depoluyoruz. Yaşam alanlarınızı daraltmaması adına firma olarak eşyalarınızı 24 saat kamera ile izlenen Ankara eşya depolama merkezlerinde muhafaza ediyoruz. Hasar ve kayıp gibi durumları yaşamadan istediğiniz sürede depolama hizmetini veren firmamız bu işlemleri sigorta güvencesi ve garanti kapsamında yapmaktadır.

Polatlı Eden Eve Nakliyat Fiyatları

Firma olarak yerine getirdiğimiz nakliyat hizmetlerini belli kriterler çerçevesinde fiyatlandırmaktayız. Taşınacak eşyaların bulunduğu kat yüksekliği götürüleceği kat yüksekliği, 2 nokta arasındaki mesafe durumuna göre Ankara evden eve fiyatları değişmektedir.


Polatlı Nakliyat FiyatlarıPolatlı Ev Taşıma ÜcretleriPolatlı Asansörlü Nakliye Fiyatları
Polatlı Parça Eşya Taşıma Fiyatı1.000 – 1.200 ₺1.500 ₺
Polatlı 1+1 Ev Taşıma Fiyatı1.800 – 2.500 ₺2.900 ₺
Polatlı 2+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 3.000 ₺3.500 ₺
Polatlı 3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 3.250 ₺3.750 ₺
Polatlı 4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.000 – 4.000 ₺4.800 ₺
Polatlı Ofis Taşıma Fiyatı4.500 ₺TEKLİF AL
Polatlı Evden Eve Nakliyat Ücretleri Listesi

Polatlı Nakliye Hizmetleri Hakkında Sıkça Sorulanlar

Ankara polatlı nakliyat çalışmaları hakkında sıkça sorulanları sizler için derledik. Merak ettiğiniz farklı sorular için bizi ulaşınız.

Polatlı evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Polatlı evden eve nakliye ücretleri taşıması yapılacak evin eşyalarına göre belirlenir. Polatlı ev taşıma fiyat teklifi için eşyalarınızı yerinde görmemiz gerekmektedir. Ardından fiyat teklifimizi sunuyoruz. Ortalama Polatlı’da nakliye ücretleri 900 tl den başlamaktadır.

Polatlı ev taşıma işlemi ne kadar sürer?

Polatlı ev taşıma süresi bir gündür ortalama sekiz saat içerisinde yeni evinize taşınmanızı sağlıyoruz. Eşyalarınızı tek tek söküp yeni adresinizde tek tek eşyaların montaj ve kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Polatlı nakliye hizmeti sigortalı mıdır?

Evet, Ankara Polatlı nakliye şirketi olarak bütün taşımacılık hizmetlerimizde sigortalı nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz. Polatlı’da olduğu gibi Ankara’nın tüm ilçelerinde ve Türkiye geneli şehir içi taşımacılık ve şehirler arası nakliyat seferlerimiz sigorta garantili yapılmaktadır.

Polatlı Evden Eve Nakliyat Temiz Nakliye

Polatlı temiz nakliye ekibi olarak hijyenik koşullarda temiz nakliyat malzemeleri kullanıyoruz. Her taşıma öncesi ve sonrası bütün malzemelerimizi ayrıca temizliyoruz. Sorunsuz temiz bir şekilde taşınmanız için ayrıca çaba sarf ediyoruz.

Polatlı Nakliyat Korona Virüs Tedbirleri Alıyor Mu?

Korona virüs tedbirleri alan Ankara polatlı nakliyat şirketleri başında geliyoruz. Pandemi sürecinde hijyenik nakliye servisi sağlıyoruz. Taşınma öncesi ve sonrası araçlarımızı dezenfekte ederek yıkıyoruz. Ayrıca kullandığımız malzemeler tek kullanımlıktır. Çalışanlarımız maskeli, eldivenli ve mesafeye dikkat ederek çalışmaktadırlar.

Polatlı nakliyat iletişim telefon numaraları

Polatlı nakliyat telefon iletişim numaraları bilgisi ile 7/24 Ücretsiz danışma hattımızı arayın.
GSM-1: 0505 998 49 05 – GSM-2: 0534 296 49 05
Telefon: 0312 396 70 05 – Whatsapp: 0505 998 49 05
Etiketler:

En İyi Polatlı Evden Eve Nakliyat Şirketi

En uygun Polatlı Evden Eve Nakliyat fiyatları için teklif oluşturun.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir